Zobacz co nasza firma może zaoferować właśnie dla Ciebie.

Branża elektryczna zmienia się bardzo szybko, bądź na bieżąco i przeglądaj najnowsze wiadomości z zakresu instalacji elektrycznych.

Czy warto zainwestować w płytę indukcyjną?

Ostatnie lata spowodowały dużo szumu wokół technologii indukcyjnej w kuchaniach. Płyty indukcyjne zyskały dużą popularność w ostatnich latach niemalże wypierając stare technologie grzewcze.

Wnętrze nowoczesnej płyty indukcyjnej; źródło: elektroda.pl

Czy warto wymieniać starą, działającą płytę grzewczą na indukcję?

Ilość awarii płyt indukcyjnych prowadzi do przykrych wniosków - płyty te niezależnie od powodów są dużo bardziej wadliwe, zawodne i psują się dużo szybciej niż płyty grzewcze poprzedniej generacji. Dlatego też warto rozważyć zakup konwencjonalnych rozwiązań, jeżeli cenimy sobie niezawodność a nowe technologie nie robią na nas wrażenia.

Artykuł ma charakter poglądowy i nie może być traktowany jako źródło wiedzy wykorzystywane do rzeczywistych napraw czy prac przy prądzie elektrycznym, ani wniosków teoretycznych mogących prowadzić do błędnych decyzji. Ponadto upomina się, że wszelkie prace związane z prądem elektrycznym, oraz wszelako pojętą instalacją elektryczną, powinny wykonywać osoby do tego uprawnione, z odpowiednim wykształceniem kierunkowym, wiedzą i zaświadczeniami.

Masz problemy z instalacją elektryczną w swoim domu? Budujesz dom i chcesz byśmy wykonali dla Ciebie prace związane z częścią elektryczną budowy? Skontaktuj się z nami już teraz!

Poznań i okolice to obszar na terenie którego wykonujemy dla Państwa usługi elektryczne!